Кухня секція 550 Низ радіусний відкритий закінчення ОПТІМА (280х550х820 мм)



Нижній модуль відкрите кутове закінчення кухні Серії ОПТІМА 28 см.
Нижній модуль наборної кухні «Оптіма» використовують при плануванні кухні з відкритим закругленим закінченням, має глибину 55см , що підходить для стандартної стільниці глибиною 60 см . При замовленні стільниці під цю секцію потрібно вказати сторону закгруглення (ліва чи права) вирізання радіусу стільниці оплачується окремо.
Модуль входить до модульної системи, що дозволяє легко зібрати кухню відповідно до розмірів і планування вашого приміщення.
Серія «Оптіма» — це сучасна модульна кухня, яку ви можете створити самостійно. Обирайте потрібні секції, комбінуйте їх між собою та підбирайте фасади з великої палітри кольорів — для створення кухні, що ідеально підходить саме Вам.
Розміри модуля
-
Ширина: 280 мм
-
Висота: 820 мм
-
Глибина: 550 мм
Важлива інформація
-
Стільниця до комплекту не входить
-
Модулі серії «Оптіма» легко комбінуються між собою для створення зручної конфігурації кухні.
Індивідуальне компонування
Потрібно зібрати кухню за розмірами саме вашого приміщення? Без проблем!
Зверніться до нашого менеджера — ми підготуємо макет кухні з модулів серії «Оптіма», щоб вона ідеально вписалася у ваш простір.
Наші фабричні кухні складаються з уже спроєктованих секцій. Це дозволяє запропонувати високу якість за доступною ціною та отримати стильне й функціональне рішення без переплат за індивідуальне виготовлення.
Комплектація та збірка
Меблі постачаються в розібраному вигляді у фабричному пакуванні.
У комплекті:
-
корпус модуля
-
фасад
-
фурнітура для збирання
-
схема виробу
Усі отвори для збирання вже просвердлені, що значно спрощує процес монтажу.
Оплата та доставка
-
Замовлення на кухні приймаються з передоплатою 50%
-
Самовивіз — БЕЗКОШТОВНО
м. Київ, вул. Пост-Волинська, 7 -
Адресна доставка по Києву здійснюється нашим кур’єром
-
Доставка по Україні — транспортною компанією Нова Пошта
Залишок суми оплачується під час отримання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 820 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Фасад | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 184 ₴

