Стінка для вітальні Бриз + Пенал 18 Дуб сонома + трюфель
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2.1 мм |
| Глибина стінки | 0.43 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 2.1 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
- Ціна: 11 182 ₴

