Ліжко двоспальне Нордик-1600 Еверест (основа Щит ДСП)





Двоспальне ліжко Нордик-1600 (основа Щит ДСП)
Двоспальне ліжко Нордик-1600 — це стильний і функціональний елемент модульної системи «Нордик», який стане чудовим рішенням для сучасної спальні. Лаконічний дизайн, чіткі лінії та гармонійне поєднання кольорів підкреслюють мінімалістичний стиль і створюють атмосферу затишку та комфорту.
Колекція «Нордик» пропонує широкий вибір модулів, таких як полиці, шафи, тумби та ліжка, які можна поєднувати та комбінувати, створюючи індивідуальні композиції відповідно до вашого смаку та потреб.
Ліжко можна додатково укомплектувати:
- щитом ДСП під матрац;
- ламельним вкладом;
- підіймальним механізмом.
Це дозволяє адаптувати модель до ваших індивідуальних потреб і забезпечити максимальний комфорт під час відпочинку.
| Каркас | Щит ДСП під матрац | Ламельний вклад | Підіймальний механізм |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
*Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина — 2130 мм
Ширина — 1840 мм
Висота — 820 мм
Розмір спального місця: 1600×2000 мм
Можливі колірні рішення:
- Дуб крафт золотий + Білий
- Дуб крафт золотий + Графіт
Комплектація та збірка
Меблі постачаються в розібраному стані в оригінальному фабричному пакуванні. Забезпечені всією необхідною фурнітурою для зручного складання. У комплекті надається детальна схема виробу, а всі необхідні отвори вже просвердлені.
Доставка та оплата
Адресна доставка Києвом здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Точка видачі (Самовивіз): м. Київ, вул. Пост-Волинська, 7 (пр-т Відрадний).
Здійснюємо відправлення по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.
Купуючи наші меблі, ви отримуєте не тільки якісний продукт, але й зручність у складанні та надійні варіанти доставки в усій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Основа | ДСП |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 82 см |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Ширина ліжка | 184 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Дуб крафт золотий + графіт |
- Ціна: 6 884 ₴










