Бічне огородження для Асторії-2 Еверест





Бічне огородження для Асторія-2
Бічне огородження для односпального ліжка Асторія-2 — забезпечить додаткову безпеку під час сну вашої дитини. Виготовлено з якісного сучасного ламінованого ДСП товщиною 16 мм.
Розміри
Довжина ― 1100 мм
Ширина ― 20 мм
Висота ― 370 мм
Кольори та матеріали
Колір корпусу та фасадів:
-
венге темний
-
дуб сонома
-
білий
Комплектація та збірка
Меблі постачаються в розібраному вигляді в оригінальному фабричному пакуванні.
У комплекті є вся необхідна фурнітура для зручного складання.
Усі технічні отвори вже просвердлені.
Додається детальна схема виробу.
Доставка та оплата
Адресна доставка по Києву здійснюється кур’єром, оплата при отриманні.
Точка видачі (Самовивіз): м. Київ, вул. Пост-Волинська 7 (пр-т Відрадний)
Здійснюємо відправлення по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.
Купуючи наші меблі, ви отримуєте не тільки якісний продукт, але й зручність у складанні та надійні варіанти доставки по всій країні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням боковин | 37 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний |
- Ціна: 658 ₴


